Katedra techniky a informačných technológií PF UKF v Nitre

Katedra techniky a informačných technológií PF UKF v Nitre

Katedra techniky a informačných technológií PF UKF v Nitre

Vitajte na KTIT

Ponuka pre študentov

1Obrázok1
FUTURE n.o. zriaďovateľ SG FUTURUM TRENČÍN ponúka niekoľko zaujímavých pracovných možností, ktoré možno oslovia práve vás.
Nehľadáme však hocikoho. Hľadáme ľudí s charakterom, progresívnym myslením, lojálnych a dynamických. Ľudí, ktorí sa vedia tešiť na svoju prácu a robia ju s láskou. FUTURUM vám za to poskytne rodinnú atmosféru v príjemnom prostredí. No a keďže sme súkromná škola, vyučovať budete triedy s menším počtom žiakov. Naša škola má moderné vybavenie, ktoré budete môcť využívať pri výučbe. Ak ste sa dočítali až sem a táto ponuka vás zaujala, pozrite si nižšie, aké pozície máme u nás práve voľné.

Učiteľ/Učiteľka SG predmetu Informatika v slovenskom/anglickom jazyku (2 voľné pozície)
požiadavky na vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, kombinácia informatika + iný predmet + štátna skúška z anglického jazyka + certifikáty a prax zo zahraničia vítané. Prípadne iba informatika, nástup možný ihneď alebo 20.8.2022
Učiteľ/Učiteľka SG predmetu Matematika v slovenskom/anglickom jazyku(2 voľné pozície)
požiadavky na vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, kombinácia matematika + iný predmet + štátna skúška z anglického jazyka + odborné certifikáty a prax zo zahraničia vítané.
Učiteľ/Učiteľka SG predmetu Fyzika v anglickom jazyku
požiadavky na vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, kombinácia fyzika + iný predmet + štátna skúška z anglického jazyka + odborné certifikáty a prax zo zahraničia vítané

Ak máte záujem o ponúkané pozície zašlite na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. žiadosť o zaradenie do výberového konania na konkrétnu pozíciu a profesijný životopis, ozveme sa vám s termínom osobného pohovoru.
2Obrázok2

Aktuality