Deň otvorených dverí UKF už 22. februára 2024
Vitajte na KTIT

Ponuka pre študentov

1Obrázok1
FUTURE n.o. zriaďovateľ SG FUTURUM TRENČÍN ponúka niekoľko zaujímavých pracovných možností, ktoré možno oslovia práve vás.
Nehľadáme však hocikoho. Hľadáme ľudí s charakterom, progresívnym myslením, lojálnych a dynamických. Ľudí, ktorí sa vedia tešiť na svoju prácu a robia ju s láskou. FUTURUM vám za to poskytne rodinnú atmosféru v príjemnom prostredí. No a keďže sme súkromná škola, vyučovať budete triedy s menším počtom žiakov. Naša škola má moderné vybavenie, ktoré budete môcť využívať pri výučbe. Ak ste sa dočítali až sem a táto ponuka vás zaujala, pozrite si nižšie, aké pozície máme u nás práve voľné.

Učiteľ/Učiteľka SG predmetu Informatika v slovenskom/anglickom jazyku (2 voľné pozície)
požiadavky na vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, kombinácia informatika + iný predmet + štátna skúška z anglického jazyka + certifikáty a prax zo zahraničia vítané. Prípadne iba informatika, nástup možný ihneď alebo 20.8.2022
Učiteľ/Učiteľka SG predmetu Matematika v slovenskom/anglickom jazyku(2 voľné pozície)
požiadavky na vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, kombinácia matematika + iný predmet + štátna skúška z anglického jazyka + odborné certifikáty a prax zo zahraničia vítané.
Učiteľ/Učiteľka SG predmetu Fyzika v anglickom jazyku
požiadavky na vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, kombinácia fyzika + iný predmet + štátna skúška z anglického jazyka + odborné certifikáty a prax zo zahraničia vítané

Ak máte záujem o ponúkané pozície zašlite na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. žiadosť o zaradenie do výberového konania na konkrétnu pozíciu a profesijný životopis, ozveme sa vám s termínom osobného pohovoru.
2Obrázok2