Katedra techniky a informačných technológií PF UKF v Nitre

Katedra techniky a informačných technológií PF UKF v Nitre

Katedra techniky a informačných technológií PF UKF v Nitre

Vitajte na KTIT

Ponuka pre študentov

1Obrázok1
FUTURE n.o. zriaďovateľ SG FUTURUM TRENČÍN ponúka niekoľko zaujímavých pracovných možností, ktoré možno oslovia práve vás.
Nehľadáme však hocikoho. Hľadáme ľudí s charakterom, progresívnym myslením, lojálnych a dynamických. Ľudí, ktorí sa vedia tešiť na svoju prácu a robia ju s láskou. FUTURUM vám za to poskytne rodinnú atmosféru v príjemnom prostredí. No a keďže sme súkromná škola, vyučovať budete triedy s menším počtom žiakov. Naša škola má moderné vybavenie, ktoré budete môcť využívať pri výučbe. Ak ste sa dočítali až sem a táto ponuka vás zaujala, pozrite si nižšie, aké pozície máme u nás práve voľné.
Čítať ďalej...

Akademická Nitra 2021

Medzinárodný akademický folklórny festival je tu už čoskoro, koná sa v dňoch 5. – 8. júla 2021. Pod drobnohľadom 7-člennej medzinárodnej poroty sú súťažné choreografie 16 súborov. Kto si odnesie ceny?

Slovensko, Česko, Maďarsko a Rusko. Šestnásť neprofesionálnych vysokoškolských folklórnych súborov z týchto krajín zabojuje o cenu Laureáta festivalu Akademická Nitra 2021, získať môžu aj ďalšie špeciálne ocenenia. Víťaz si okrem iného odnesie tradičnú festivalovú cenu – ozembuch – z dielne hudobníka, výrobcu hudobných nástrojov, zberateľa a literáta Róberta Žilíka.

Viac sa dozviete TU

Koordinátor pre realizáciu dištančného vzdelávania

Koordinátor pre realizáciu dištančného vzdelávania

Koordinátorom zodpovedným za realizáciu dištančného vzdelávania je na KTIT Mgr. Miroslav Šebo, PhD. V prípade problémov v spojitosti s prístupom k dištančnej výučbe (on-line prenosom), kontaktuje koordinátora.
Telefón: +421 37 6408 339
Označenie kancelárie: DRC00160
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Študenti KTIT na Olympiáde techniky v Plzni

Študenti Katedry techniky a informačných technológií Pedagogickej fakulty UKF každoročne reprezentujú našu univerzitu na medzinárodnej súťaži Olympiáda Techniky Plzeň, ktorá sa tento rok konala 21. a 22. mája 2019. Súťaž už 14 rokov organizuje Západočeská univerzita v Plzni.

V konkurencii 71 súťažiacich študentov bakalárskeho, magisterského a doktorandského štúdia zo šiestich krajín Európy (Česko, Slovensko, Poľsko, Rusko, Grécko a Slovinsko) našu univerzitu reprezentovali dvaja študenti: Bc. Daniel Tuček a Daniela Cvičelová. Obaja boli so svojimi súťažnými prácami zaradení do sekcie technických odborných prác, v ktorej bolo prezentovaných celkovo 26 prác. Sme veľmi hrdí, že v silnej konkurencii súťažiacich sa Bc. Daniel Tuček umiestnil na veľmi peknom 3. mieste s prácou Poklad zo smetí alebo nový život retro počítača. Napriek tomu, že Daniela Cvičelová sa s odbornou prácou Terminologický slovník k elektropneumatickým zariadeniam neumiestnila na víťazných pozíciách, našu univerzitu veľmi dobre reprezentovala.
Obom zúčastneným študentom ďakujeme za reprezentáciu a výhercovi blahoželáme.

Čítať ďalej...

Aktuality