Katedra techniky a informačných technológií PF UKF v Nitre

Katedra techniky a informačných technológií PF UKF v Nitre

Katedra techniky a informačných technológií PF UKF v Nitre

predĺženie termínu na podanie pihlášky
Vitajte na KTIT

Študenti KTIT na Olympiáde techniky v Plzni

Študenti Katedry techniky a informačných technológií Pedagogickej fakulty UKF každoročne reprezentujú našu univerzitu na medzinárodnej súťaži Olympiáda Techniky Plzeň, ktorá sa tento rok konala 21. a 22. mája 2019. Súťaž už 14 rokov organizuje Západočeská univerzita v Plzni.

V konkurencii 71 súťažiacich študentov bakalárskeho, magisterského a doktorandského štúdia zo šiestich krajín Európy (Česko, Slovensko, Poľsko, Rusko, Grécko a Slovinsko) našu univerzitu reprezentovali dvaja študenti: Bc. Daniel Tuček a Daniela Cvičelová. Obaja boli so svojimi súťažnými prácami zaradení do sekcie technických odborných prác, v ktorej bolo prezentovaných celkovo 26 prác. Sme veľmi hrdí, že v silnej konkurencii súťažiacich sa Bc. Daniel Tuček umiestnil na veľmi peknom 3. mieste s prácou Poklad zo smetí alebo nový život retro počítača. Napriek tomu, že Daniela Cvičelová sa s odbornou prácou Terminologický slovník k elektropneumatickým zariadeniam neumiestnila na víťazných pozíciách, našu univerzitu veľmi dobre reprezentovala.
Obom zúčastneným študentom ďakujeme za reprezentáciu a výhercovi blahoželáme.

Čítať ďalej...

Ponuka práce pre končiacich študentov

Firma Muehlbauer Technologies, s.r.o. hľadá v radoch našich konšiacich študentov budúceho zamestnanca na pozíciu Majster odbornej výchovy.

Viac informácii na plagáte, resp. kontaktujte:

Mgr.Michal Stancel
Trainer Training Center
Parts & Systems

Phone: +421 37 6946 - 227 | Fax: +421 37 6946 - 509 | Mobile: +421 917 400315 | Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Čítať ďalej...

Aktuality